Hotel Elysee Praha

Hotelu Elysee Praha 11 Hotelu Elysee Praha 12 Hotelu Elysee Praha 13 Hotelu Elysee Praha 14 Hotelu Elysee Praha 15 Hotelu Elysee Praha 16 Hotelu Elysee Praha 17 Hotelu Elysee Praha 18 Hotelu Elysee Praha 19 Hotelu Elysee Praha 20 Hotelu Elysee Praha 21 Hotelu Elysee Praha 22

.Nově otevřený hotel Elysee se nachází přímo v centru Prahy na Václavském náměstí v blízkosti obchodních tříd, historické části města, Státní opery a Národního muzea . Výhodné umístění hotelu ve známé pasáži Jalta nabízí hotelovým hostům řadu doplňkových služeb – fitness, kadeřnictví, restaurace a kavárny, divadlo a různé prodejny.


78 klidných a prostorných pokojů je plně izolováno od ruchu a hluku velkoměsta. Pokoje v hotelu Elysee s parketovou podlahou a WiFi internetovým připojením jsou elegantně zařízeny stylovým nábytkem, jsou vybaveny satelitní TV, telefonem, minibarem, trezorem a kávovým a čajovým servisem. Koupelny jsou se sprchou nebo vanou, vysoušečem vlasů a vyhřívaným věšákem na ručníky.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-elysee@toprague.cz
Adresa: Václavské nám. 819/43 Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Elysee Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Elysee Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 12:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.


Hotel Elysee ceník ubytování :
(Ceny jsou uvedeny za pokoj na noc)

CENY NA VYŽÁDÁNÍ
Více termínů ...

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist